Sprzęt

Exfun Snow Academy

Na wyposażeniu naszej wypożyczalni znajdziecie tylko i wyłącznie  modele skuterów śnieżnych   firmy „YAMAHA” . Są to dwa rodzaje skuterów w wersji sportowej , których możliwości oraz rozwiązania technologiczne  pozwolą cieszyć się urokami zimowej scenerii oraz  dwuosobowe skutery turystyczne.

Ze względu na łatwość obsługi mogą z nich korzystać osoby , które po raz pierwszy pragną spróbować tej dyscypliny  sportu .
Istnieje też możliwość podróżowania w dwie osoby przy zachowaniu pełnego komfortu , zarówno dla kierowcy jak i dla pasażera .

Yamaha Phazer RTXYamaha Phazer MTX
Yamaha Venture

Yamaha  Venture

*******************************************************************************************************

Dla dzieci:

 

 

*******************************************************************************************************
Quady: Yamaha 700 EPS

Grizzly 700 EPS jest najmocniejszym i największym, użytkowym ATV ze stajni Yamaha. Quad ten posiada 4-suwowy, 5-zaworowy silnik o pojemności 686cm3 z elektronicznym zapłonem.
Maszyna jest tym potężniejsza, że w swojej klasie jest najlżejsza, co oznacza więcej faktycznej dostępnej mocy do użytkowania. Dwa bagażniki tego potwora są w stanie przewieźć łącznie 130 kg załadunku, a dodatkowo może on holować pojazdy o masie do 550kg.
Dzięki automatycznej skrzyni biegów, szybkiemu przełącznikowi trybu pracy (napęd na 2 lub 4 koła) oraz elektronicznemu wspomaganiu kierownicy (Power Steering), Grizzly jest nie tylko potężny ale też łatwy w obsłudze. Maszyna tak dużych rozmiarów w rzeczywistości wymaga tyle pracy ze strony kierowcy co modele o połowę mniejsze! Grizzly 700 EPS jest dobrze przemyślaną maszyną, wyznaczającą nowe szlaki dla pojazdów tej klasy.
Pierwszym z nich jest system EPS, który odpowiada za wspomaganie kierownicy pojazdu. Oprócz klasycznego wspomagania, dzięki któremu quady Yamahy prowadzą się z lekkością, system EPS redukuje odbicia kierownicy spowodowane nierównościami na drodze.

 

 

 

Gościmy:

Naszą witrynę przegląda teraz 44 gości