Trikke SKKI

PIERWSZE CENTRUM TESTOWE „SKKI TRIKKE” NA PODHALU

Od tego sezonu zostaliśmy autoryzowanym dystrybutorem produktów marki „Trikke” gdzie będzie można wypożyczyć oraz zakupić model Skki Trikke.

 

Co to jest Skki Trikke?

Przede wszystkim jest to zimowe wyposażenie dla każdego. Nie mają znaczenia umiejętności, wzrost czy wiek. Polecany jest on dla każdego od 13 roku życia. Dzięki regulowanej kierownicy i szerokim platformom każdy może sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa. W związku z tym, że nie ma tu specjalnych wiązań narciarskich, nie potrzeba też zakładać specjalnego obuwia, jeden egzemplarz może posłużyć całej rodzinie. W zwykłych zimowych czy trekkingowych butach można bezpiecznie i bez trudu jeździć na każdym stoku narciarskim. Aby opanować jazdę na Trikke Skki wystarczy zjechać do połowy stoku a dalej… to już czysta przyjemność z jazdy. Po godzinie jazdy użytkownik jest w stanie uprawiać pewny i bezpieczny carving (w przypadku osób, które potrafią jeździć na nartach). Ze względu na tzw. wiązaną konstrukcję całego sprzętu, można w bardzo łatwy sposób kontrolować kierunek jazdy i prędkość. Rama trzyma narty w odpowiednim pochyleniu i kierunku dlatego łatwo manewrować i utrzymywać jazdę w idealnym skręcie, bez żadnej utraty jego płynności.

Wjazd każdym wyciągiem ( orczyk, talerzyk, krzesło czy gondola) jest dziecinnie prosty. O wiele łatwiejszy od wjazdu snowboardem czy - dla początkujących - na nartach.  Nic się nie podnosi, nie składa. Prowadzimy Skki przed sobą, stojąc między jego platformami.

No i dla Skki nie ma znaczenia przygotowanie trasy. Może być sztruksik, muldy, puch, twardy śnieg czy lód. Wszędzie jest bezpiecznie a użytkownik może z łatwością kontrolować jazdę. Narty krawędziami są mocno wbite w lód i mkną w wyznaczonym kierunku przez jadącego . To, co dla narciarzy jest zmorą tutaj staje się przyjemnością i wspaniałą zabawą.


Cennik wypożyczalni:

2 - godziny : 30zł

6 - godzin :  60zł

24 - godziny : 120zł

 

 

 

 

WYPRAWY - SAFARI

WYPRAWY -  SAFARI WYPRAWY - SAFARI
Atrakcje zimowe to nie tylko narty , snowboard .
My oferujemy Ci coś więcej . Dołącz do nas !   Snow Safari...

GRUPY - INTEGRACJA

GRUPY - INTEGRACJA GRUPY - INTEGRACJA
  Biorąc pod uwagę coraz większe zainteresowanie, proponujemy Państwu ofertę skierowaną do: grup zorganizowanych...

NA GODZINY

NA GODZINY NA GODZINY
  Oferta ta przeznaczona jest dla każdego , kto chciałby wypróbować swoich sił i możliwości podczas jazdy na skuterze...

DLA DZIECI

DLA DZIECI DLA DZIECI
  Myśląc o naszych najmłodszych klientach mamy do zaproponowania najnowszą z ofert. Na specjalnie przygotowanym...

Gościmy:

Naszą witrynę przegląda teraz 67 gości