GRUPY - INTEGRACJA

 

Biorąc pod uwagę coraz większe zainteresowanie, proponujemy Państwu ofertę skierowaną do:

 • grup zorganizowanych (min. 10 osób),
 • firm organizujących imprezy integracyjne oraz inne eventy, które nie posiadają własnego sprzętu lub chcą wypożyczyć dodatkowy.

Uwaga: Pomagamy w rezerwacji sal konferencyjnych dla grup biznesowych. Do wynajęcia są sale z oddzielnymi pomieszczeniami, w których można swobodnie przeprowadzić prezentacje z pełną obsługą cateringową.

Poniżej przedstawiamy poszczególne punkty programu, na podstawie których, według własnej kompozycji, można samemu stworzyć kilkugodzinny a nawet weekendowy plan imprezy. Oto one:

 1. Dzienna wyprawa na skuterach - podczas której pokonacie Państwo atrakcyjną trasę zwiedzając okolice Białki Tatrzańskiej, Bukowiny Tatrzańskiej oraz Spiszu podziwiając przepiękne widoki polskich i słowackich Tatr. W międzyczasie przerwa na gorący posiłek.*
  Czas trwania wyprawy: do uzgodnienia.


 2. Nocna wyprawa na skuterach - rozpoczyna się w godzinach wieczornych. Odbywa się ona po okolicznych trasach Białki Tatrzańskiej, Bukowiny Tatrzańskiej oraz Spiszu. W połowie wycieczki przerwa na gorący posiłek.*
  Czas trwania wyprawy: do uzgodnienia.


 3. eXfun Safari - ze względu na bardziej zaawansowany poziom tras, oferta ta przeznaczona jest dla osób, które miały wcześniej kontakt z jazdą na skuterach śnieżnych. Zapewniamy jazdę mniej uczęszczanymi trasami, dolinami, stromymi wzniesieniami. To prawdziwie górska wyprawa przeznaczona dla bardziej wytrwałych i żądnych wrażeń. W połowie wycieczki przerwa na zregenerowanie sił i gorący posiłek.*
  Czas trwania wyprawy: do uzgodnienia.


 4. Snow Tubing - czyli szalona jazda na specjalnie do tego przeznaczonych dmuchanych kołach przypiętych do skutera. Zabawę tę proponujemy jako dodatek do zimowych imprez. Dbając o Państwa bezpieczeństwo wszystko to ma miejsce na wybranym do tego terenie. Po tak wyczerpującej zabawie proponujemy przerwę na krótki odpoczynek i ciepły posiłek.
  Czas trwania zabawy: do uzgodnienia. 5. Paintball - zabawa przeznaczona dla grup do 25 osób. Każdy z graczy otrzymuje ochronną maskę, kombinezon oraz niezbędny sprzęt: marker i kulki. Zabawa odbywa się w górskim plenerze przez co dostarcza wielu niezapomnianych doznań i moc adrenaliny. Po jej ukończeniu odpoczynek i gorący posiłek.*
  Czas trwania zabawy: do uzgodnienia. 6. Góralska impreza - w wieczornych godzinach proponujemy ognisko w prawdziwym góralskim szałasie położonym na skraju lasu. Zapewniamy niepowtarzalną, góralską atmosferę, niezłą zabawę oraz smaczny, regionalny poczęstunek:
 • pieczony udziec z zasmażaną kapustą,
 • karczek z ogniska,
 • kiełbasę z ogniska,
 • oscypek z grilla,
 • przysmak w/g receptury gospodarza „cytrynówka”,
 • herbatę po góralsku,
 • napoje zimne i gorące,
 • pieczywo, musztardę, ketchup.

Szałas udostępniony do samego zakończenia imprezy.

* Każda przerwa na gorący posiłek może się odbywać w regionalnej karczmie bądź w otwartym terenie (ognisko) gdzie można przy okazji podziwiać piękne widoki Tatr.

 

Uwaga: Każda uzgodniona cena dodatkowo zawiera: opiekę instruktorską, ubezpieczenie, wypożyczenie ochronnego kasku oraz gogli.

 

skutery_sniezne_zakopane

WYPRAWY - SAFARI

WYPRAWY - SAFARI WYPRAWY - SAFARI
Atrakcje zimowe to nie tylko narty , snowboard .
My oferujemy Ci coś więcej . Dołącz do nas !   Snow Safari...

GRUPY - INTEGRACJA

GRUPY - INTEGRACJA GRUPY - INTEGRACJA
  Biorąc pod uwagę coraz większe zainteresowanie, proponujemy Państwu ofertę skierowaną do: grup zorganizowanych...

NA GODZINY

NA GODZINY NA GODZINY
  Oferta ta przeznaczona jest dla każdego , kto chciałby wypróbować swoich sił i możliwości podczas jazdy na skuterze...

DLA DZIECI

DLA DZIECI DLA DZIECI
  Myśląc o naszych najmłodszych klientach mamy do zaproponowania najnowszą z ofert. Na specjalnie przygotowanym...

Gościmy:

Naszą witrynę przegląda teraz 61 gości