WYPRAWY - SAFARI

Atrakcje zimowe to nie tylko narty , snowboard .
My oferujemy Ci coś więcej . Dołącz do nas !

 

 1. Snow Safari - to 3-godzinna wyprawa, której start odbywa się codziennie o godz.15.00 z bazy „Exfun”, znajdującej się na parkingu pod kompleksem narciarskim „Kotelnica”.  Podczas tej wyprawy uczestnicy pokonują atrakcyjną trasę okolic Białki Tatrzańskiej, Bukowiny Tatrzańskiej, Spiszu podziwiając przepiękne widoki polskich i słowackich Tatr. W międzyczasie planowana przerwa na odpoczynek i poczęstunek w regionalnej karczmie lub ognisko w przepięknej górskiej scenerii ( kiełbaska +pieczywo + dodatki + gorąca herbata) oraz postój w urokliwym miejscu z widokiem na panoramę Tatr – możliwość zrobienia zdjęć. 
  W czasie wyprawy przewidziana jest dodatkowa atrakcja tzwSnow Tubing - czyli szalona jazda na specjalnie do tego przeznaczonym dmuchanym kole przypiętym do skutera. Dbając o Państwa bezpieczeństwo wszystko to ma miejsce na specjalnie wybranym do tego terenie.

  Cena: 750 zł   / skuter 2 os.


 2. Snow Trip - to 1,5-godzinna wyprawa, której start odbywa się codziennie o godz.13.00 z bazy „Exfun”, , znajdującej się na parkingu pod kompleksem narciarskim „Kotelnica”. Podczas tej wyprawy uczestnicy pokonują atrakcyjną trasę okolic Białki i Bukowiny Tatrzańskiej, podziwiając przepiękne widoki polskich i słowackich Tatr. W międzyczasie planowana około 20-minutowa przerwa w Karczmie znajdującej się przy górnej stacji narciarskiej „Kotelnica”. Na życzenie, podczas wyprawy, można skorzystać z dodatkowej atrakcji tzw. snowtubingu – usługa wliczona w cenę wycieczki.

  Cena: 400 zł   / skuter 2 os.

 3. Nocna wyprawa - to 3-godzinna wyprawa rozpoczynająca się codziennie o godz. 18.30 w miejscu bazy „Exfun”, znajdującej się na parkingu pod kompleksem narciarskim „Kotelnica”. Odbywa się ona po okolicznych trasach Białki Tatrzańskiej, Bukowiny Tatrzańskiej oraz Spiszu. W połowie wycieczki zapraszamy Państwa na odpoczynek i gorący posiłek.

  Cena: 750 zł   / skuter 2 os.


 4. Exfun Safari - to 3-godzinna wyprawa, która ze względu na bardziej zaawansowany poziom tras przeznaczona jest dla osób mających już wcześniej kontakt z jazdą na skuterach śnieżnych. Zapewniamy jazdę mniej uczęszczanymi trasami, dolinami, stromymi wzniesieniami. To prawdziwie górska wyprawa przeznaczona dla bardziej wytrwałych i żądnych wrażeń. W połowie wycieczki przerwa na zregenerowanie sił i gorący poczęstunek.

  Cena: 890 zł   / skuter 1 os.


 5. Całodniowa wyprawa - to 8-godzinna wyprawa, która rozpoczyna się o godz. 10.00 w miejscu bazy „Exfun”, znajdującej się na parkingu pod kompleksem narciarskim „Kotelnica”. Ze względu na długość trasy wynoszącą do100km oferta ta skierowana jest dla wytrwałych miłośników śnieżnego szaleństwa. Uczestnicy tej wyprawy będą mogli pokonać atrakcyjną trasę Podhala i Spiszu podziwiając przy tym piękne górskie widoki. W międzyczasie przewidywane postoje na odpoczynek i zrobienie zdjęć na tle panoramy Tatr oraz na gorący poczęstunek.

  Cena: 1250 zł   / skuter 1 os.  Uwaga: Każda uzgodniona cena dodatkowo zawiera: opiekę instruktorską, ubezpieczenie NNW, wypożyczenie ochronnego kasku oraz gogli.

WYPRAWY - SAFARI

WYPRAWY - SAFARI WYPRAWY - SAFARI
Atrakcje zimowe to nie tylko narty , snowboard .
My oferujemy Ci coś więcej . Dołącz do nas !   Snow Safari...

GRUPY - INTEGRACJA

GRUPY - INTEGRACJA GRUPY - INTEGRACJA
  Biorąc pod uwagę coraz większe zainteresowanie, proponujemy Państwu ofertę skierowaną do: grup zorganizowanych...

NA GODZINY

NA GODZINY NA GODZINY
  Oferta ta przeznaczona jest dla każdego , kto chciałby wypróbować swoich sił i możliwości podczas jazdy na skuterze...

DLA DZIECI

DLA DZIECI DLA DZIECI
  Myśląc o naszych najmłodszych klientach mamy do zaproponowania najnowszą z ofert. Na specjalnie przygotowanym...

Gościmy:

Naszą witrynę przegląda teraz 53 gości