QUAD - SAFARI

 

Godzinna wyprawa - start odbywa się z bazy „Exfun”, znajdującej się na parkingu pod kompleksem narciarskim „Kotelnica”. To najkrótsza wyprawa, którą proponujemy między godz. 10.00 a 17.00. Podczas jej trwania mogą Państwo zasmakować jazdy na quadzie pokonując trasę po okolicznych wierchach, z których można podziwiać przepiękne górskie widoki.

UWAGA: Prosimy o rezerwacje terminu z min. 1-dniowym wyprzedzeniem!

Cena: 280 zł / quad 2 os.

 

 

Quad Safari - to 3-godzinna wyprawa, której start odbywa się z bazy „Exfun”, znajdującej się na parkingu pod kompleksem narciarskim „Kotelnica”. Podczas tej wyprawy uczestnicy pokonują atrakcyjną trasę okolic Białki Tatrzańskiej, Bukowiny Tatrzańskiej, Spiszu podziwiając przepiękne widoki polskich i słowackich Tatr. W międzyczasie planowana przerwa na odpoczynek i poczęstunek w regionalnej karczmie lub ognisko w przepięknej górskiej scenerii ( kiełbaska +pieczywo + dodatki + napoje) oraz postój w urokliwym miejscu z widokiem na panoramę Tatr – możliwość zrobienia zdjęć.

UWAGA: Prosimy o rezerwacje terminu z min. 1-dniowym wyprzedzeniem!

Cena: 750 zł / quad 2 os.


Nocna wyprawa - to 3-godzinna wyprawa rozpoczynająca się codziennie o godz. 20.00 w miejscu bazy „Exfun”, znajdującej się na parkingu pod kompleksem narciarskim „Kotelnica”. Odbywa się ona po okolicznych trasach Białki Tatrzańskiej, Bukowiny Tatrzańskiej oraz Spiszu. W połowie wycieczki zapraszamy Państwa na odpoczynek i gorący posiłek.

UWAGA: Prosimy o rezerwacje terminu z min. 1-dniowym wyprzedzeniem!

Cena: 750 zł / quad 2 os.

 

Exfun Safari - to 3-godzinna wyprawa, która ze względu na bardziej zaawansowany poziom tras przeznaczona jest dla osób mających już wcześniej kontakt z jazdą na quadach. Zapewniamy jazdę mniej uczęszczanymi trasami, dolinami, stromymi wzniesieniami, przeprawy przez rzeki. To prawdziwie górska wyprawa przeznaczona dla bardziej wytrwałych i żądnych wrażeń. W połowie wycieczki przerwa na zregenerowanie sił i gorący poczęstunek.

UWAGA: Prosimy o rezerwacje terminu z min. 1-dniowym wyprzedzeniem!

Cena: 800 zł / quad 1 os.Całodniowa wyprawa - to 8-godzinna wyprawa, która rozpoczyna się o godz. 10.00 w miejscu bazy „Exfun”, znajdującej się na parkingu pod kompleksem narciarskim „Kotelnica”. Ze względu na długość trasy wynoszącą do 100km oferta ta skierowana jest dla wytrwałych miłośników ekstremalnego szaleństwa. Uczestnicy tej wyprawy będą mogli pokonać atrakcyjną trasę Podhala i Spiszu podziwiając przy tym piękne górskie widoki. W międzyczasie przewidywane postoje na odpoczynek i zrobienie zdjęć na tle panoramy Tatr oraz na gorący poczęstunek.

UWAGA: Prosimy o rezerwacje terminu z min. 1-dniowym wyprzedzeniem!

Cena: 1490 zł / quad 1 os.

 

Uwaga: Każda uzgodniona cena dodatkowo zawiera: opiekę instruktorską, ubezpieczenie NNW, wypożyczenie ochronnego kasku oraz gogli.


QUAD - SAFARI

QUAD - SAFARI QUAD - SAFARI
  Godzinna wyprawa - start odbywa się z bazy „Exfun”, znajdującej się na parkingu pod kompleksem narciarskim „Kotelnica”....

GRUPY - INTEGRACJA

GRUPY - INTEGRACJA GRUPY - INTEGRACJA
  Proponujemy Państwu ofertę skierowaną do: grup zorganizowanych / firm, firm organizujących imprezy integracyjne...

Gościmy:

Naszą witrynę przegląda teraz 50 gości