• Perfekcyjnie Dobrana Lokalizacja

  tuż pod stokiem słynnej "Kotelnicy Białczańskiej".

 • Jedno miejsce,wiele możliwości:

  quady,skutery śnieżne,narty,termy,karczmy.

 • Home
 • Zima
 • Grupy-Integracja

Biorąc pod uwagę coraz większe zainteresowanie, proponujemy Państwu ofertę skierowaną do:

 • grup zorganizowanych (min. 10 osób,
 • firm organizujących imprezy integracyjne oraz inne eventy, które nie posiadają własnego sprzętu lub chcą wypożyczyć dodatkowy.

Uwaga: Pomagamy w rezerwacji sal konferencyjnych dla grup biznesowych. Do wynajęcia są sale z oddzielnymi pomieszczeniami, w których można swobodnie przeprowadzić prezentacje z pełną obsługą cateringową. Poniżej przedstawiamy poszczególne punkty programu, na podstawie których, według własnej kompozycji, można samemu stworzyć kilkugodzinny a nawet weekendowy plan imprezy. Oto one:

 • Dzienna wyprawa na skuterach- podczas której pokonacie Państwo atrakcyjną trasę, zwiedzając okolice Białki Tatrzańskiej, Bukowiny Tatrzańskiej oraz Spiszu podziwiając przepiękne widoki polskich i słowackich Tatr. W międzyczasie przerwa na gorący posiłek.* Czas trwania wyprawy: do uzgodnienia.

 • Nocna wyprawa na skuterach - rozpoczyna się w godzinach wieczornych. Odbywa się ona po okolicznych trasach Białki Tatrzańskiej, Bukowiny Tatrzańskiej oraz Spiszu. W połowie wycieczki przerwa na gorący posiłek.* Czas trwania wyprawy: do uzgodnienia.

 • eXfun Safari- ze względu na bardziej zaawansowany poziom tras, oferta ta przeznaczona jest dla osób, które miały wcześniej kontakt z jazdą na skuterach śnieżnych. Zapewniamy jazdę mniej uczęszczanymi trasami, dolinami, stromymi wzniesieniami. To prawdziwie górska wyprawa przeznaczona dla bardziej wytrwałych i żądnych wrażeń. W połowie wycieczki przerwa na zregenerowanie sił i gorący posiłek.* Czas trwania wyprawy: do uzgodnienia.

 • Snow Tubing - czyli szalona jazda na specjalnie do tego przeznaczonych dmuchanych kołach przypiętych do skutera. Zabawę tę proponujemy jako dodatek do zimowych imprez. Dbając o Państwa bezpieczeństwo wszystko to ma miejsce na wybranym do tego terenie. Po tak wyczerpującej zabawie proponujemy przerwę na krótki odpoczynek i ciepły posiłek. Czas trwania zabawy: do uzgodnienia.

 • Paintball - zabawa przeznaczona dla grup do 25 osób. Każdy z graczy otrzymuje ochronną maskę, kombinezon oraz niezbędny sprzęt: marker i kulki. Zabawa odbywa się w górskim plenerze przez co dostarcza wielu niezapomnianych doznań i moc adrenaliny. Po jej ukończeniu odpoczynek i gorący posiłek.* Czas trwania zabawy: do uzgodnienia.

 • Góralska impreza - w wieczornych godzinach proponujemy ognisko w prawdziwym góralskim szałasie położonym na skraju lasu. Zapewniamy niepowtarzalną, góralską atmosferę, niezłą zabawę oraz smaczny, regionalny poczęstunek:
  - pieczony udziec z zasmażaną kapustą,
  - karczek z ogniska,
  - kiełbasę z ogniska, oscypek z grilla,
  - przysmak w/g receptury gospodarza „cytrynówka”,
  - herbatę po góralsku,
  - napoje zimne i gorące,
  - pieczywo, musztardę, ketchup.
  Szałas udostępniony do samego zakończenia imprezy.

  *Każda przerwa na gorący posiłek może się odbywać w regionalnej karczmie bądź w otwartym terenie (ognisko) gdzie można przy okazji podziwiać piękne widoki Tatr.
  Uwaga:Każda uzgodniona cena dodatkowo zawiera: opiekę instruktorską, ubezpieczenie, wypożyczenie ochronnego kasku oraz gogli.

O Nas

Działamy już od 2008 roku i od tamtej pory obsłużyliśmy tysiące zadowolonych klientów. Należą do nich nie tylko Klienci indywidualni, lecz także duże międzynarodowe firmy.Doświadczenie zobowiązuje - wypracowaliśmy sobie więc pewne standardy. Systematycznie powiększamy też nasz zespół.

Adres

Exfun  Białka Tatrzańska
Środkowa 181F

517 200 210
517 400 170
biuro@exfun.pl
09.00 - 22.00

Kontakt

UA-27371241-1
UA-27371241-1